ЩО НОВОГО?

новини, огляди, пресрелізи українського бренду чоловічої і жіночої білизни преміум класу
День Святого Валентина
Ось кілька ідей до Дня Святого Валентина, які допоможуть вам створити незабутній та особливий романтичний день з коханою людиною 14 лютого.
пресреліз
G.LVOV створив автентичний український костюм для новий 200-метрового муралу, що вшанував силу українського народу.
пресреліз
Історії двох українських жінок, що були вимушені покинути свій дім через війну і знайшли в собі сили життя заново.
пресреліз
Спеціально до виходу четвертої частини фільму про Джона Уіка, на яку фанати чекали цілих 4 роки, український бренд G.LVOV підготував капсульну колекцію, надіхнену героями сіквела про харизматичного вбивцю.
пресреліз
Як учасники однієї з найбільш забруднюючих галузей промисловості на планеті, ми несемо відповідальність за вдосконалення наших процесів та прагнення до більш сталого майбутнього. Разом ми можемо зробити маленькі кроки, щоб створити позитивні зміни. Ми запрошуємо вас ознайомитися з цінностями та місією G.LVOV щодо сталого розвитку.
пресреліз
До дня народження американської співачки Ненсі Сінатра – 8 червня, George Lvov представив лімітовану жіночу колекцію з дорогоцінних матеріалів, натхненну іконою 60-х років ХХ століття.
пресреліз
14 лютого – день, коли ми вголос говоримо про почуття, не стримуючи бажання. Ми знаємо, як ретельно ви вибираєте подарунок для коханої людини, тому настрій Дня закоханих підкреслює лімітована колекція з зображенням пристрастних пар.
пресреліз
Муза колекції – Ненсі Сінатра
Читати далі