СТАЛІСТЬ | SUSTAINABILITY

СТАЛІСТЬ | SUSTAINABILITY

Як учасники однієї з найбільш забруднюючих галузей промисловості на планеті, ми несемо відповідальність за вдосконалення наших процесів та прагнення до більш сталого майбутнього. Разом ми можемо зробити маленькі кроки, щоб створити позитивні зміни. Ми запрошуємо вас ознайомитися з цінностями та місією G.LVOV щодо сталого розвитку.

ЯКІСТЬ НІЖ КІЛЬКІСТЬ
Ми відстоюємо ідею купувати менше та інвестувати у високоякісні вироби, які довговічні. Ми поєднуємо майстерність з унікальними техніками, щоб створити фірмовий стиль, розроблений безвідносно до сезону та витриманий випробування часом.
МЕНШЕ ЗНАЧИТЬ БІЛЬШЕ
Ми є нішевим брендом і хочемо таким залишатися. Ми виробляємо наші колекції невеликими партіями, а наша інноваційна функція налаштування лише для шести розмірів зводить запаси до мінімуму, обмежуючи виробництво кількох розмірів. Наш підхід до виробництва з низьким рівнем відходів означає, що ми уникаємо надмірного виробництва матеріалів та швейного запасу. Ми також віримо в скорочення відходів на кожному етапі процесу; завдяки інтуїтивно зрозумілому дизайну, практичним методам виробництва та багаторазовій упаковці.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми прихильники чесних і етичних процесів і працюємо лише з виробниками і постачальниками, які поділяють наші принципи. Якість і походження нашої продукції мають велике значення для нас, тому ми інвестували у власне виробниче ательє в Україні, Запоріжжі – на батьківщині нашого засновника.
ОЖИВЛЯЄМО, ПЕРЕРОБЛЮЄМО
«Продовження терміну служби одягу лише на дев’ять місяців може зменшити викиди вуглецю, відходів і води приблизно на 20-30%».
Якість і довговічність усього, що ми виробляємо, є нашим першочерговим пріоритетом, і ми заохочуємо клієнтів насолоджуватися своїм G.LVOV якомога довше, дотримуючись наших інструкцій щодо догляду за ручним пранням із використанням відповідного миючого засобу при 30 градусах.

Оживлення

Ми пишаємося тим, що пропонуємо вироби G.LVOV – обмежену серію, створену з метою відродження надлишкового матеріалу світових лідерів індустрії (Yves Saint Laurent, Prada, Brioni). Ми віримо, що життя тканини перевищує один сезон. Незважаючи на ретельне прогнозування щодо максимального обмеження відходів, у сучасній виробничій практиці неминуче виникає надлишок тканини у лідерів індустрії. Це може бути пов’язано з вимогами постачальників до мінімальної довжини або зміною попиту збуту. Мета G.LVOV — вдихнути нове життя в матеріали, які полюбилися нам з першого дотику, за допомогою інноваційного дизайну.

На сьогоднішній день ми оновили 570 м бавовни, 110 м шовку та 900 м гуми в наших колекціях G.LVOV.

Перероблення

Ми націлені на переробку в усіх сферах бренду та завжди прагнемо вдосконалюватися.

Упаковка

Паперова упаковка G.LVOV на 100% підлягає вторинній переробці, включаючи папір із наших вкладешів і подарункових коробок. Пластикові пломби на наших подарункових коробках виготовлені з PLA. PLA — це замінник пластику, виготовлений із кукурудзи, який біологічно розкладається за певних умов. Основна перевага PLA полягає в тому, що він виготовляється з відновлюваного ресурсу (кукурудзи), а не з викопного палива (нафти, яка використовується для виготовлення пластику).

Зараз ми розробляємо більш екологічний варіант для наших онлайн-клієнтів, які хотіли б отримувати менше упаковки.

Матеріали та виготовлення

G.LVOV переробляє весь папір і пластик, повторно використовує макулатуру та уникає подрібнення паперу без крайньої необхідності. Картонні транспортні коробки та будь-яка упаковка зберігаються та використовуються повторно. Обривки тканини зберігаються для тестування нових моделей, а будь-які матеріали, які не можна використовувати, передаються в дар гурток із виробництва ляльок. Зразки розробки розбираються, а компоненти фурнітури та блискавки використовуються повторно. В G.LVOV тканини розрізаються ефективно, щоб уникнути відходів, повсюди є пункти переробки паперу, пластику та тканини. Менші урізки матеріалів використовуються для інших цілей.
PLASTIC NEUTRAL
G.LVOV взяли на себе зобов’язання бути нейтральними до пластику, починаючи з для свого заснування о 2015 року.

Незважаючи на те, що ми докладаємо великих зусиль, щоб скоротити використання пластику в нашому бізнесі, повністю видалити його з наших процесів є складним завданням. Ми вже зробили позитивні кроки – пакети, які використовуються для захисту наших продуктів після виробництва, під час зберігання, замінені на еко-пакети, що біорозкладаються
НАША РОБОТА – ПРОГРЕС
Дослідження та технології завжди рухаються вперед, і хоча ми вносимо зміни, ми розуміємо, що сталість — це робота, що триває.

Ми запрошуємо вас приєднатися до нас на шляху до досягнення наших майбутніх цілей сталого розвитку:

  • відмова від первинних матеріалів і по можливості переходити на перероблені варіанти
  • ми працюємо лише з постачальниками, які дотримуються етичного та екологічного кодексу поведінки G.LVOV
  • за можливістю співпраця із місцевими виробниками/постачальниками
  • інвестуємо в екологічні інноваційні матеріали
  • за можливості використовуємо вишивку як засіб маркування виробів та паперовий супровід про склад та догляд замість етикеток
  • ми працюємо над використанням лише органічної бавовни, тобто відповідально отриманої бавовни, в’язаної в ЄС
  • для наших онлайн-замовлень ми перейшли на стандвартну легку паперову упаковку, яка на 100% підлягає переробці
  • досліджуємо та розвиваємо сталість і забезпечуємо прозорість нашого прогресу.