пресреліз

JOHN WICK EDITION

G.LVOV special drop
пресреліз
JOHN WICK EDITION
До виходу четвертої частини фільму про Джона Уіка, на яку фанати чекали цілих 4 роки, український бренд G.LVOV підготував капсульну колекцію, надіхнену героями сіквела про харизматичного вбивцю.
“Для мене цей фільм відрізняється від інших сучасних бойовиків. В першій частині головний злодій Вігго Тарасов каже синові Йозефу такі слова: “Джон людина цілеспрямована, самовіддана, вольова. Втім, тобі це малознайомо”. На екрані це втілюється у абсолютній відданості своїй справі разом із чітко окресленою мораллю Джона Уіка, одночасно із легендарною репутацією серед “колег”
George Lvov
дизайнер
В останні роки основний акцент в великому кінематографі робиться на мужність жінок і питання толерантності, ці ж фільми навпаки оспівують естетику чоловічої мужності, сили волі і цілеспрямованості. Крім того, картини демонструють яскраві приклади джентельменського стилю, який поза часом і якого так мало на екрані в наш час. Саме в такому напрямку вже 7 років працює і наш бренд.

В четвертій частини герої зʼїявляються в неймовірних костюмах. І хоч це викликало неоднозначну реакцію, щодо зручності знищення ворогів в такій одежі, на власному досвіді скажу, що якщо це bespoke костюм, зручність, і бездоганність форми – це база. Саме за такими принципами ми створюємо bespoke білизну G.LVOV, в якій гарантовані свобода рухів і надвисока якість матеріалів та пошиття.
Боксери JW4 Caine
Модель боксерів сконструйовано так, що чоловіча білизна залишається непомітною навіть під тонкими вовняними брюками. Анатомічний крій з мінімумом швів повторює силует, зберігаючи елегантність зовнішнього вигляду чоловіка. В колекції використані тканини від найкращих європейських мануфактур: італійської Monti (1911) та англійської Thomas Mason (1796). Спідня білизна із таких матеріалів дарує більше ніж комфорт – вона створює тактильну насолоду. Така білизна багато що говорить про власника, підкреслює смак свого володаря, втім, не кричить про це.
В четвертій частині фільму складається враження, що день героя Кіану Рівза виглядає приблизно так: прокидається, приймає душ, одягає білизну, сорочку, костюм, бере пістолет і вперед!”. Тобто його образ лаконічний і бездоганний, як і професійний стиль. Ми в свою чергу до цього джентельменського стилю додаємо класичну білизну з мерсеризованої бавовни високого кручення, яка є надійним супутником чоловіка і вдень, і вночі.
ДОСТУПНО ДО ЗАМОВЛЕННЯ
Широка можливість персоналізації – ще одна перевага білизни bespoke від G.LVOV. Ви можете обрати під денний та вечірній гардероб боксери і кастомізувати їх: зробити повністю персоналізованими за довжиною і посадкою, вибрати вишивку ініціалів або індивідуальне пошиття.