пресреліз

G.LVOV BESPOKE

Дизайнерські речі, створені на замовлення в одному екземплярі
G.LVOV BESPOKE
Якщо увагу можна втілити у тканини, це – речі з колекції з G.LVOV BESPOKE. Кожен такий предмет гардеробу створюється вручну і втілює дух вишуканої аристократичності та краси тіла.
ШОВКОВА СУКНЯ ТРАНСФОРМЕР
Літня сукня з італійського шовку зшита на індивідуальне замовлення. Може носитись і як окрема сукня, і як шовковий халат поверх основного вбрання прохолодним вечором.
ШОВКОВИЙ ХАЛАТ ICE CREAM
Цей шовк – частина колекції Dolce Gabbana була надіхнена кольорами та смаком італійського острова Капрі. Ми свідомо купуємо залишки дизайнерських тканин.
Вважаємо це ще одним кроком до свідомого споживання ресурсів планети. Так, наші клієнти отримують бездоганні речі найвищої якості за справедливу ціну, а тканини – друге життя.

Майстри G.LVOV перетворили цю розкішну тканину на вишуканий халат. В результаті вийшов справжній шовковий витвір мистецтва довжиною до підлоги, шалевим воротом, довгими рукавами на індивіальне замовлення.
ШОВКОВА ПІЖАМА CARDS
Цей шовк – частина колекції Saint Laurent. Ми свідомо купуємо залишки дизайнерських тканин. Вважаємо це ще одним кроком до свідомого споживання ресурсів планети. Так, наші клієнти отримують бездоганні речі найвищої якості за справедливу ціну, а тканини – друге життя.

Топ виконаний із використанням унікальної флорентійської техніки ручного плетіння, займає до 4 годин роботи. Шорти покроєні для найбільш спокусливого підкреслення жіночої фігури. З кожним рухом тіла шовк дарує ні з чим незрівнянні приємні тактильні відчуття.